Aktualności


 

19 09.2018

Nowa strona Domu weselnego Hubertus

Nowa strona Domu weselnego Hubertus

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą nową stronę internetową. Oprócz zmian widocznych gołym okiem takich jak: nowa szata graficzna, nowe podstrony, oraz treści, przy jej budowie zastosowaliśmy najnowsze technologie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nowa strona Domu weselnego Hubertus wyświetla się szybko i sprawnie nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach mobilnych.

Tworząc nową stronę internetową postaraliśmy się o to by była ona bardziej intuicyjna – dzięki czemu żaden użytkownik naszej strony nie powinien mieć problemów z dotarciem do informacji, które go interesują. Realizacja nowej strony kosztowała nas dużo pracy, jednak nie mamy zamiaru się zatrzymywać, dla tego na nowej stronie zamieściliśmy również działy: „aktualności” i „blog”.

W dziale aktualności będą zamieszczane wszystkie nowinki z Domu weselnego Hubertus, a na blogu systematycznie będą publikowane artykuły o dużej wartości merytorycznej z tematyki związanej z naszą działalnością. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy zadowolonego klienta, dla tego czujemy dużą satysfakcję z już wykonanej pracy, zapraszamy Was do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony internetowej! :)powrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl