Sala konferencyjna


 

sala konferencyjna

Dom weselny Hubertus to idealne miejsce do zorganizowania nie tylko imprez okolicznościowych, ale także konferencji, szkoleń, warsztatów czy też prezentacji firmowych. Posiadamy wszystko co jest potrzebne do profesjonalnego urządzania tego rodzaju spotkań na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy, to doskonały przepis na sukces.

 

Komfortowe sale

 

Naszym klientom możemy zaproponować dwie, różnej wielkości sale, które mogą pomieścić do 50 oraz do 100 osób. Można zatem zorganizować planowane wydarzenie w pomieszczeniu najlepiej dopasowanym do ilości zaproszonych gości. Nie będziemy musieli się martwić o to, że przestrzeń będzie zbyt ciasna, albo też zbyt obszerna, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia będą odczuwali pełen komfort podczas wszystkich spotkań.

 

Warto podkreślić, że są to nowoczesne sale, urządzone w bardzo estetyczny sposób, dzięki czemu doskonale spełniają przypisaną im rolę. Posiadają także klimatyzację, a jak wiadomo jest to niezwykle istotne w gorące, letnie dni, gdy temperatury sięgają nawet 30 stopni. Z kolei podczas przerw w prezentacjach, szkoleniach, czy konferencjach, ich uczestnicy mogą skorzystać z foyer, gdzie napiją się kawy albo poczęstują się przygotowanymi przekąskami.

 

Nowoczesne wyposażenie

sala szkoleniowa

Niezwykle ważne dla każdego organizatora wszelkiego typu konferencji czy szkoleń jest również to, iż nasze sale zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Chodzi tutaj zarówno o nagłośnienie oraz oświetlenie sal, jak i dostęp do najwyższej jakości sprzętu konferencyjnego oraz multimedialnego z połączeniem internetowym. Są one tak naprawdę podstawowym wyposażeniem na takich wydarzeniach, dzięki któremu można w łatwiejszy sposób przekazywać ich uczestnikom wszystkie niezbędne informacje.

 

Profesjonalna obsługa cateringowa

 

Nasi klienci mogą także korzystać z oferowanej przez nas obsługi cateringowej, która może obejmować same napoje oraz przekąski, lub też pełną opcję obiadową. Warto przy tej okazji wspomnieć, iż nasza kuchnia jest niezwykle ceniona wśród osób, które miały okazję jej skosztować. Dzięki temu, iż pracują dla nas najlepsi profesjonaliści z dużym doświadczeniem oraz pasją do gotowania, możemy zaproponować odwiedzającym nas gościom przepyszne dania z najwyższej półki.

profesjonalna obsługa cateringowa

Jesteśmy przekonani, że posmakują one również uczestnikom wszystkich odbywających się w naszym lokalu szkoleń oraz konferencji. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym menu i skorzystania z obsługi cateringowej w domu weselnym Hubertus.

 

Fachowo przeszkolona obsługa lokalu

Należy także podkreślić, że każdy z naszych klientów może liczyć na profesjonalną obsługę, która została pod każdym względem doskonale przeszkolona. Dzięki temu, możemy kompleksowo zatroszczyć się o to, by wydarzenie organizowane w naszym lokalu przebiegało w miłej atmosferze. Nie chcemy, aby nasi klienci musieli martwić się sprawami organizacyjnymi podczas szkolenia albo konferencji, dlatego mają oni do swojej dyspozycji profesjonalny zespół naszych pracowników.

 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl