Sala weselna


 

sala weselna

Ślub to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym całym życiu. Nie można się zatem dziwić wszystkim parom młodym, które pragną, aby ta uroczystość była po prostu idealna. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak wiele wysiłku kosztuje zorganizowanie perfekcyjnego przyjęcia weselnego. Dlatego tworząc Dom Weselny Hubertus, wiedzieliśmy, że naszym najważniejszym celem, będzie uszczęśliwienie naszych klientów, przeżywających te wyjątkowo radosne chwile właśnie na naszej sali weselnej.

 

Piękne wnętrza, na piękną uroczystość

Wybierając salę weselną powinniśmy się kierować przede wszystkim jej estetyką. Musi ona w pełni współgrać z podniosłością tej ważnej uroczystości, jaką jest ślub i wesele. Mamy tego świadomość, dlatego zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby oferowane Państwu przez nas wnętrza, stały się idealną oprawą tego wydarzenia. Są to zatem perfekcyjnie prezentujące się pomieszczenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

piękne wnętrza na piękną uroczystość

 

Warto także podkreślić, że dysponujemy salami o różnej wielkości. Dzięki temu, możemy Państwu zaproponować pomieszczenia dopasowane do określonej liczby zaproszonych gości weselnych. Nie trzeba się będzie zatem martwić o zbyt dużo wolnej przestrzeni na takiej sali, lub wręcz przeciwnie, o to, że będzie na niej zbyt ciasno. Wiemy, że dobre samopoczucie gości jest priorytetem dla par młodych, dlatego możemy Państwa zapewnić, iż nasza sala weselna zagwarantuje im pełną wygodę.

 

Sala weselna jak z marzeń

Chyba każda panna młoda od najmłodszych lat wyobraża sobie jak będzie wglądał jej ślub. Dlaczego zatem nie spełnić takich dziecięcych marzeń? Chcemy, aby przyjęcie weselne zorganizowane w naszym lokalu było naprawdę idealne, dlatego z chęcią wsłuchujemy się w potrzeby przyszłych małżonków i na każdym kroku staramy się spełnić ich oczekiwania.

sala weselna jak z marzeń

 

Nasi klienci mogą udekorować wynajmowaną salę weselną według własnego pomysłu, czy to samodzielnie, czy też korzystając z usług profesjonalnej firmy, działającej w tej branży. Dzięki temu, będą mogli zrealizować swoją wizję jej wyglądu, wykorzystując do tego takie kwiaty oraz elementy dekoracyjne, jakie im się wymarzą. Pary, które nie mają jednak sprecyzowanych planów tego typu, mogą liczyć na naszą pomoc. Gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, aby wystrój sali weselnej był zawsze elegancki i estetyczny, wpasowując się tym samym w podniosłość samej okazji.

 

Służymy także naszą pomocą w zaplanowaniu rozkładu stołów w wybranej przez klienta sali. Dzięki zdobytemu już doświadczeniu podczas organizacji wielu udanych wesel, wiemy jaki układ najlepiej sprawdzi się przy określonej liczbie gości. Oczywiście w tym przypadku również bierzemy pod uwagę indywidualne upodobania naszych klientów, które próbujemy w miarę możliwości wcielić w życie. Ponieważ satysfakcja pary młodej jest dla nas najważniejsza.

 

Bogate menu z pysznymi propozycjami

bogate menu z pysznymi propozycjami

Dom weselny Hubertus słynie z niezwykle smacznej kuchni, która zachwyca wysublimowanymi daniami. Nasza oferta w tym aspekcie jest bardzo szeroka, dzięki czemu tak naprawdę każda para młoda może zawrzeć w swoim weselnym menu przepyszne dania odpowiadające ich gustom kulinarnym. Oczywiście, jesteśmy także otwarci na sugestie gości, dotyczące dań, których nie ma w naszym menu, a które z chęcią zobaczyliby na stołach podczas swojego wesela. To przecież przede wszystkim ich święto, zatem powinno być ono idealne.

 

Bez względu jednak na to, jakich posiłków ostatecznie będą mogli skosztować goście weselni, możemy Państwa zapewnić, iż będą one naprawdę smaczne. Zatrudniamy najlepszej klasy kucharzy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat gotowania oraz wieloletnie doświadczenie w tej branży. Przede wszystkim, są to jednak również ludzie z wielką pasją, dla których gotowanie jest prawdziwą sztuką, a poszukiwanie smaku fantastyczną przygodą. Gwarantujemy zatem, że każde danie przez nich stworzone, będzie smakowało po prostu wyśmienicie.

 

Profesjonalna obsługa podczas wesela

Żadna para młoda nie ma ochoty martwić się sprawami organizacyjnymi podczas swojego przyjęcia weselnego. Jesteśmy tego świadomi, dlatego staramy się, aby w trakcie całej uroczystości wszystko przebiegało zgodnie z planem. W tym celu, prowadzimy skrupulatne szkolenia naszych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy i z zaangażowaniem wykonują wszystkie powierzone im obowiązki. Dlatego też, w czasie imprezy, każdy z zaproszonych gości może liczyć na miłą, przyjazną i przede wszystkim pomocną obsługę naszego domu weselnego.

profesjonalna obsługa podczas wesela

 

Jesteśmy przekonani, że dzięki zdobytemu już doświadczeniu, zaangażowaniu i ciągłemu poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, prowadzących do rozwoju naszej działalności, możemy zorganizować dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. I chodzi tutaj nie tylko o nowoczesną, pięknie prezentującą się salę weselną, ale również o kompleksową, profesjonalną obsługę całego przyjęcia, od przygotowań, aż po zakończenie wesela. Dlatego zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie oraz bezpośredniego kontaktu z nami.

 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl