Aktualności


 

25 10.2018

Wyjątkowy Sylwester w Domu weselnym Hubertus!

sylwester 2018

Wszystkich z Państwa, którzy nie mają jeszcze planów na ostatnią noc roku, mamy zaszczyt zaprosić na organizowanego w Hubertusie Sylwestra 2018/2019; z kolei Państwu, którzy wybierają się gdzieś indziej, przypominamy, że plany zawsze można zmienić :)

Dołożymy wszelkich starań, aby ta noc była dla Państwa naprawdę wyjątkowa i niezapomniana. Oferujemy sześć zróżnicowanych przystawek, rozmaite napoje zimne i gorące serwowane przez całą noc, a także aż cztery dania główne podawane na gorąco. Aby pożegnać stary rok ze stosownym przytupem, postanowiliśmy jeszcze bardziej rozbudować przygotowane przez nas menu. Na powitanie otrzymają Państwo aperitif, po obiedzie – słodki deser, a o północy wszyscy Goście wypiją szampana za pomyślny Nowy Rok.

Oprócz pysznego jedzenia gwarantujemy także porywającą do tańca muzykę. O to, żeby wyszaleli się Państwo do białego rana, zadba nasz stały współpracownik – DJ Grzesiek. A wszystko to – pełen bufet, doskonała oprawa muzyczna i możliwość spędzenia najważniejszej nocy w roku w wyjątkowej atmosferze domu weselnego Hubertus – za jedynie 175 zł od osoby! Po szczegółowe informacje zapraszamy do zakładki „Kontakt” - można tam dopytać o szczegóły oraz zarezerwować miejsce dla siebie i swoich bliskich.powrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl