Aktualności


 

25 11.2018

Dancing ostatkowy już 1 grudnia!

dancing ostatkowy

Drodzy Państwo! Po raz kolejny zapraszamy Państwa do domu weselnego Hubertus – tym razem na ostatkowy dancing. To już ostatnia z zaplanowanego przez nas cyklu trzech sobotnich imprez. Wielkimi krokami nadciąga adwent, a później święta. Każdy z nas powinien wypocząć i nabrać sił, zanim rozpocznie się przedświąteczna gorączka. Nasze dancingi stanowią ku temu doskonałą okazję!

 

Ostatni ostatkowy dancing odbędzie się 1 grudnia. Rozpoczniemy ten wieczór punktualnie o godzinie 18:00. Tradycyjnie przywiązaliśmy ogromną wagę do skomponowania idealnego menu, które uprzyjemni kilkugodzinną imprezę. Przewidziany jadłospis obejmuje dwie przystawki i ciepłą kolację, a także zarówno zimne, jak i gorące napoje.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety cenowe, aby każdy mógł wybrać dogodną dla siebie opcję. Ci z gości, którzy chcą jedynie wyszaleć się na parkiecie, mogą wykupić samą wejściówkę na dancing w cenie 25 zł. Z kolei osobom, którym zależy na skorzystaniu z opisanego wyżej menu, polecamy serdecznie pakiet za 45 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu i szybkiej rezerwacji – mamy nadzieję, że do zobaczenia!powrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl