Aktualności


 

09 12.2018

Wigilia w Domu weselnym Hubertus

Wigilia w Domu weselnym Hubertus

Drodzy Państwo! Chcemy gorąco zaprosić Państwa na Wigilię, którą organizujemy w Domu weselnym Hubertus. Już za dwa tygodnie będziemy świętować przeddzień Bożego Narodzenia – jak zawsze w przytulnej atmosferze i sympatycznym gronie. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo przyłączyć się do wspólnego kultywowania tradycji.

Nie zabraknie wigilijnych potraw, ciast, gorących i zimnych napojów oraz opłatka. Wszystko odbędzie się tak, jak w domu – z tą różnicą, że cały ciężar przygotowań zostanie przeniesiony na nas. Zamiast spędzać tydzień na gotowaniu, sprzątaniu i dekorowaniu domu, będą Państwo mogli po prostu zasiąść przy stole i rozkoszować się magią świąt.

Dekoracja na tegoroczne święta jeszcze nie jest gotowa, jednak przygotowania do Wigilii idą pełną parą. Efekty zeszłorocznej pracy mogą Państwo podziwiać na zdjęciach świątecznych dekoracji - w sali i na barze ustawiliśmy choinki, gdzieniegdzie widać bombki, światełka i gwiazdy, a przy ozdobionym kominku czekał na Państwa uśmiechnięty Mikołaj. Zapraszamy wszystkich – pary, całe rodziny wraz z dziećmi i seniorami, a także osoby samotne. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.

 

choinkamikołaj - kominekbarek - choinkamała sala - świętapowrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl