Aktualności


 

25 01.2019

Zapraszamy na marcowe ostatki!

marcowe ostatki

Koniec karnawału warto uczcić hucznie i w doborowym towarzystwie. Już tradycyjnie zapraszamy wszystkich chętnych na ostatkową imprezę, którą organizujemy w Domu Weselnym Hubertus. Nie zabraknie przepysznego jedzenia, gorącej atmosfery i muzyki, która porywa do tańca!

Nasze marcowe ostatki odbędą się na początku marca (dokładnie 2 marca 2019 roku). Start imprezy przewidujemy na godzinę 20:00. Zamierzamy się bawić do białego rana, aby zakończyć karnawał z należytym przytupem :)

Oferujemy catering na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić, że podczas długiego biesiadowania komukolwiek zabraknie jedzenia. W standardowym pakiecie znajdują się aż trzy dania na gorąco i sześć zróżnicowanych przystawek. Oczywiście zapewniamy także wszelkiej maści napoje – te gorące, jak kawa i herbata, oraz zimne – wodę, soki i napoje gazowane. Koszt wstępu na imprezę wraz ze wszystkimi posiłkami to zaledwie 90 złotych od osoby. W razie chęci uczestnictwa zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Do zobaczenia na parkiecie!powrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl