Aktualności


 

15 02.2019

Anna i Tomasz z zespołu Flesz Music zagrają na marcowych ostatkach!

zespołu Flesz Music

Kilka tygodni temu zapraszaliśmy Państwa do uczestnictwa w marcowej imprezie ostatkowej, którą organizujemy w domu weselnym Hubertus. Karnawałowa dyskoteka zbliża się wielkimi krokami – okres zabaw zamierzamy zakończyć 2 marca 2019 roku. Wiemy już, kto będzie odpowiadał za oprawę muzyczną tego wydarzenia. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Annę i Tomasza z zespołu Flesz Music!

Flesz Music to zespół z Łosic zajmujący się kompleksową obsługą rozmaitych imprez na terenie całego kraju. Występuje zarówno na eleganckich balach, weselach i imprezach okolicznościowych, jak i podczas luźniejszych zabaw urządzanych na przeróżne okazje. Cała formacja składa się z pięciu członków – profesjonalnych muzyków, ale i konferansjerów. Imprezę w Hubertusie uświetnią Anna i Tomasz. Utalentowana wokalistka potrafi grać na saksofonie i gitarze, a Tomasz – założyciel zespołu – odpowiada za instrumenty klawiszowe, główny wokal i elementy konferansjerskie.

Flesz Music może się pochwalić długoletnim doświadczeniem scenicznym i olbrzymim repertuarem – potrafi zagrać niemal tysiąc utworów w zróżnicowanych stylach. Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa usłyszy podczas ostatków coś dla siebie!powrót ››


 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl