Imprezy tematyczne


 

Każda okazja jest dobra, aby zorganizować przyjęcie! Tym bardziej, że z naszą pomocą, impreza w lokalu Hubertus będzie z pewnością niezapomniana. Dlatego też, zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie, zwłaszcza gdy w planach mają Państwo organizację imprezy tematycznej. Niezależnie od tego czy ma to być przyjęcie w gronie dobrych znajomych, czy też impreza firmowa, jesteśmy pewni, że na naszych salach, wszyscy goście będą się doskonale bawili. Zwłaszcza, że zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę całego wydarzenia oraz serwujemy przepyszne posiłki.

imprezy tematyczne

Imprezy dla osób prywatnych oraz firm

 

Imprezy tematyczne stają się bardzo popularnym pomysłem na ciekawe przyjęcia lub integrację pracowników jakiejś firmy. Nie można się temu jednak dziwić, gdyż jest to naprawdę dobre rozwiązanie, które podoba się praktycznie każdemu. Z tego powodu, bardzo chętnie wspieramy organizatorów tego typu wydarzeń, nie tylko poprzez wynajem jednej z naszych sal, ale również zapewniając im profesjonalną obsługę imprezy oraz doskonałej jakości catering. Jesteśmy przekonani, że każda impreza tematyczna zorganizowana w domu weselnym Hubertus będzie niezapomnianym przeżyciem dla jej uczestników.

 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że nasz dom weselny jest idealnym miejscem do organizacji takiego wydarzenia, zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych czy małych firm. Dysponujemy salami o różnej wielkości, które mogą zapewnić pełen komfort mniejszej, jak i większej liczbie gości. Niezależnie zatem od tego czy planujemy wielką imprezę, czy też może nieco skromniejszą uroczystość, dom weselny Hubertus będzie z pewnością doskonałym wyborem.

 

Nowoczesne wyposażenie sal

 

Chcemy, aby wszyscy goście odwiedzający nasz dom weselny doskonale się bawili. Dlatego, staramy się dbać o każdy możliwy szczegół, również gdy chodzi o wyposażenie naszych sal. Z tego względu, zainwestowaliśmy w ich nowoczesne oświetlenie oraz nagłośnienie, tak by każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb. Dodatkowo, na naszych salach znajduje się także doskonałej jakości sprzęt multimedialny z dostępem do Internetu. Każdy z naszych klientów może zatem w razie potrzeby z niego skorzystać.

menu z najwyższej półki

Menu z najwyższej półki

 

Nie bez powodu chwalimy się także smakowitym menu, które znajduje się w naszej ofercie. Stworzyli je najlepsi specjaliści w dziedzinie kulinariów, dlatego mamy pewność, iż podbije ono kubki smakowe każdego z naszych gości. Troszczymy się o dobór najlepszych produktów, z których tworzone są dania serwowane w naszym lokalu. A fantastyczne opinie klientów utwierdzają nas w przekonaniu, iż doskonale wywiązujemy się z naszego zadania.

 

Profesjonalny personel

 

Osoby, które miały już okazję korzystać z naszych usług podkreślają, iż są niezmiernie zadowolone z obsługi jaką otrzymały. Podczas wszelkiego typu imprez organizowanych w naszym lokalu, również tych tematycznych, wszyscy goście mogą liczyć na profesjonalną pomoc naszego niezwykle uprzejmego personelu. Są to osoby doskonale przeszkolone, dzięki czemu zapewniają najwyższej jakości obsługę imprez.

 
logo

Zapraszamy

 

ul. Kraszewskiego 6, 08-110 Siedlce
(+48) 606 461 751, (+48) 882 013 843


Napisz do nas


Zachęcamy do kontaktu mailowego
info@domweselnyhubertus.pl